جهان خزر تهران ( شایسته انتخاب شایسته )
مسیر فعلی : معرفی شرکت :: ماموریت و اهداف

ماموریت و اهداف

  • PDF

اهداف شرکت:

 اهداف این شرکت از 4 بخش زیر تشکیل شده است:

 - علمی : این شرکت با به روز درآوردن دانش فنی و تکنولوژیکی خود با دانش روز و به کار گیری آن در  طراحی، ساخت و تولید محصولات لوازم خانگی، بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت ، دوام و زیبایی به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

- محصول: تولید، توزیع و فروش لوازم خانگی و اقلام یدکی مرتبط، با بهترین کیفیت در گستره وسیعی از انواع محصولات مختلف .

- اقتصادی: رسیدن به حداکثر بهره وری ، کمترین هزینه تولید و بهترین کیفیت.

- اجتماعی: فعالیت سازمان در جهت رشد و خودشکوفایی صنعت داخلی و کاهش وابستگی به بیگانگان و نیز ایجاد هر چه بیشتر اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان عزیز کشور زیرا که ما معتقدیم ایران را باید جوانان متعهد و معتقد ایرانی اداره نمایند.

    هدف اصلی:

ما می خواهیم محصولاتی را به شهروندان ایرانی خود ارائه دهیم ،که با کمترین هزینه برای آنها بهترین کیفیت و خدمت را ارائه دهد، ما می خواهیم کاری کنیم تا شهروندانمان با بررسی کیفیت و قیمت در میان تمام محصولات داخلی و خارجی با رضایت خاطر و اطمینان محصولات ما را انتخاب کنند.

نمایش محصولات

تماس با ما

 

فکس: 4310424 (411)

ایمیل:

shayestehgas@hotmail.com

info@shayestehgas.com

 

 

 

آخرین اخبار

انتشار وب سایت -

شرکت جهان خزر تهران پس از 30 سال فعالیت حرفه‌ای در عرصه تولید لوازم خانگی در فضای حقیقی، وب سایت خود را تحت آدرس www.shayestehgas.com منتشر کرد.
وب سایت مذکور که با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان مختلف شرکت در فضای مجازی ایجاد شده وظیفه اطلاع رسانی در خصوص شرکت جهان خزر تهران و محصولات آن و هدایت تدریجی فرآیندهای فیزیکی به فضای الکترونیکی را به عهده خواهد داشت.

به واسطه‌ی وب سایت انتشار یافته، مشتریان این شرکت از این پس قادر خواهند بود نیازهای خود را با سرعت بیشتر و زحمت کمتر برطرف نمایند. از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با شرکت جهان خزر تهران و محصولات آن از بخش‌های دیگر وب سایت بازدید نمایید.