جهان خزر تهران ( شایسته انتخاب شایسته )
مسیر فعلی : معرفی شرکت :: پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

  • PDF
«بسم الله الرحمن الرحیم» وَ أَنْ لَیْسَ لِلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. ( النّجم: 39 و 40 ) و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید. صنعت و توليد به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا، متخصص،خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا و توليد محور مي‌شود. ما در شركت جهان خزر تهران همواره تلاش نموده‌ايم با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات استاندار ملی به عنوان عضوی از جامعه جهانی مهیا باشيم و در تمام زمینه ها در جهت تامین تقاضای روزافزون مشتریان با تمام قوا تلاش كنيم. ما در مجموعه جهان خزر تهران برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود و كسب بازارهاي متعدد به مدد باري تعالي،‌ حصول رضایتمندي مشتریان و خشنودی کارکنان باور داریم. اميدواريم بتوانيم به مدد مديران و كاركنان زحمتكش و خدوم، با كار موثر و بهره وري بالا در جهت رشد روز افزون صنعت اين مرز و بوم حركت كنيم. امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکاری تمامی کارکنان سخت کوش با كار موثر و بهره وري بالا در جهت رشد روز افزون صنعت اين مرز و بوم حركت كنيم. و بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان بر عهده بگیریم. باتقدیم احترام مدیر عامل شرکت

نمایش محصولات

تماس با ما

 

فکس: 4310424 (411)

ایمیل:

shayestehgas@hotmail.com

info@shayestehgas.com

 

 

 

آخرین اخبار

انتشار وب سایت -

شرکت جهان خزر تهران پس از 30 سال فعالیت حرفه‌ای در عرصه تولید لوازم خانگی در فضای حقیقی، وب سایت خود را تحت آدرس www.shayestehgas.com منتشر کرد.
وب سایت مذکور که با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان مختلف شرکت در فضای مجازی ایجاد شده وظیفه اطلاع رسانی در خصوص شرکت جهان خزر تهران و محصولات آن و هدایت تدریجی فرآیندهای فیزیکی به فضای الکترونیکی را به عهده خواهد داشت.

به واسطه‌ی وب سایت انتشار یافته، مشتریان این شرکت از این پس قادر خواهند بود نیازهای خود را با سرعت بیشتر و زحمت کمتر برطرف نمایند. از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با شرکت جهان خزر تهران و محصولات آن از بخش‌های دیگر وب سایت بازدید نمایید.